O firmie

Spółka Neptun od ponad dekady jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów infrastrukturalnych w Polsce. Od lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingach sprzedaży producentów wyrobów dla branży wodno-kanalizacyjnej i przemysłowej, a także armatury sanitarnej i techniki grzewczej. Poza asortymentem branży wod-kan, firma Neptun posiada szeroką ofertę materiałów budowlanych, dzięki czemu jest w stanie realizować zamówienia kompleksowo, co ma bezpośrednie przełożenie na wygodę i oszczędności klientów firmy.

Docelową grupę odbiorców naszej firmy stanowią przedsiębiorstwa budownictwa inżynieryjnego, miejskie przedsiębiorstwa wodociągowe i kanalizacyjne oraz zakłady gospodarki komunalnej. Firma Neptun posiada stale powiększaną sieć odbiorców hurtowych na terenie województwa lubelskiego i województw ościennych, dostarczając własną flotą transportową zaopatrzenie do małych i średnich sklepów instalacyjnych oraz małych przedsiębiorstw wykonawczych.

Dzięki systematycznej dywersyfikacji sprzedaży oferowanych wyrobów, jesteśmy w stanie pozyskiwać nowe pozycje asortymentowe w niezwykle konkurencyjnych cenach. To gwarantuje naszym klientom kompleksowe zaopatrzenie, własna flota transportowa zapewnia realizację zamówień na czas.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i wiedzą ekspercką. Nasz zespół tworzą ludzie od lat związani z firmą i naszymi klientami. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje naszym klientom fachowe doradztwo i gwarancję jakości.

Jesteśmy członkiem grupy handlowej SANGROUP

Neptun Sp. z o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Budowa instalacji fotowoltaicznej do 50 kW na potrzeby przedsiębiorstwa Neptun Sp. z o. o.” Celem projektu jest zmniejszenie kosztów zużycia energii w przedsiębiorstwie wnioskodawcy poprzez budowę instalacji z OZE. Efektem realizacji projektu będzie pozytywny wpływ na środowisko naturalne, który zostanie osiągnięty poprzez wykorzystanie instalacji pozyskującej energię z zasobów naturalnych jakim jest słońce oraz redukcja emisji pyłów w tym CO2.

Dofinansowanie projektu z UE: 82 445,00 PLN

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.